Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.

ul.Szpitalna 2

(95) 768 2343

dokdrawno@o2.pl

Kino wedel

 

 REGULAMIN SALI WIDOWISKOWO-KINOWEJ TUTAJ

 

 

 

Zapraszamy na kolejne seanse z ZACHODNIOPOMORSKIM WEHIKUŁEM FILMOWYM !!!

 

 

 

Bilety tradycyjnie do zakupienia w sali nr 1 DOK i (może... przynajmniej jeśli chodzi o KLER  przed seansem).

Zapraszamy!!!

 

Film fabularny pt. „7 uczuć”- Seans o godzinie 17.30

Reż. Marek Koterski

Wyk.: Michał Koterski, Marcin Dorociński, Katarzyna Figura, Małgorzata Bogdańska, Gabriela Muskała

Prod. Polska 2018, 116 min

Adaś Miauczyński podczas psychoterapii powraca do traumatycznych czasów szkolnych. Uświadamia sobie, że jego problemem była nieumiejętność identyfikowania i nazywania towarzyszących mu emocji. Aby poprawić jakość swojego życia musi w dorosłym wieku nauczyć się „elementarza uczuć”.

 

 

Film fabularny pt. „Kler”; Seans w dniu 19 października 2018r. o godzinie 19.45

Reż. Wojciech Smarzowski

Wyk. Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak, Joanna Kulig, Janusz Gajos

Prod. Polska 2018, 133 min

Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz, pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce... Drugi z księży, Trybus, jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule, który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.