Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.

ul.Szpitalna 2

(95) 768 2343

dokdrawno@o2.pl

Kino wedel

 

 REGULAMIN SALI WIDOWISKOWO-KINOWEJ TUTAJ

 

 

Na najbliższe seanse z PÓŁNOCNO-ZACHODNIM WEHIKUŁEM FILMOWYM  zapraszamy 25 września 2019r.

 

 

ŚRODA, 25 września 2019r. ; bilety w przedsprzedaży w sali nr 1 Drawieńskiego Ośrodka Kultury (ksiegowość) oraz przed każdym seansem w kasie kina

 

SEANS o godzinie 14.30   "PLAYMOBILE. FILM"

Reż. Lino DiSalvo

Prod. USA 2019, 109 min

Po raz pierwszy w historii zabawki ze świata PLAYMOBIL® ruszają na podbój kin w kipiącym od akcji i humoru pełnometrażowym filmie animowanym. Za przeniesienie małych ludzików na wielki ekran odpowiadają wielokrotnie nagradzani twórcy hitów: „Kraina lodu” i „Zaplątani”. Charlie wciąż zadręcza siostrę – Marlę opowieściami o fantastycznej krainie, w której mieszkają ludziki PLAYMOBIL®. Jednak dziewczynka traktuje je wyłącznie jako wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy za sprawą tajemniczego portalu Marla wraz z bratem przenosi się do świata zabawek i zostaje przemieniona w… figurkę PLAYMOBIL®.

 

Seans o godzinie 19.00      "PIŁSUDSKI"

Reż. Michał Rosa

Wyk. Borys Szyc, Magdalena Boczarska, Jan Marczewski, Maria Dębska, Józef Pawłowski

Prod. Polska 2019, 102 min

To nie miało prawa się stać! Jest rok 1901. Józef Piłsudski "Ziuk" (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną (Magdalena Boczarska) i kochanką (Maria Dębska). Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg, by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i "Ziuk" widzi nowe szanse na osiągnięcie niemożliwego. "Piłsudski" to kino awanturnicze, płomienny romans, historia prawdziwa Marszałka, jakiej dotąd nie znano.

 

Seanse o godzinach: 16.30 i 21.00       "POLITYKA" 

Reż. Patryk Vega

Wyk. Iwona Bielska, Marcin Bosak, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Ewa Kasprzyk, Antoni Królikowski, Daniel Olbrychski

Prod. Polska 2019, 138 min

Fabuła filmu ma opowiadać o polskiej scenie politycznej w przededniu wyborów parlamentarnych. W filmie pojawią się postacie inspirowane najważniejszymi twarzami polskiej polityki.

 

 

Natomiast 13 października 2019 r. o godzinie 17.00 zapraszamy na spektakl ŻONA DO ADOPCJI w doborowej obsadzie.

 

Wystapią OLGA BORYS, MAREK PITUCH i JAKUB WONS

 

Bilety  w przedsprzedaży w DOK od 15 lipca 2019r.