ul.Szpitalna 2

(95) 768 2343

dokdrawno@o2.pl

Kino wedel

                                                                                     

W kolejny kinowy weekend marca ponad 200 kinomanów skorzystało z czterech pozycji filmowych naszego cyfrowego kina objazdowego. Bardzo się cieszymy!!!

 

Kolejny seans, tym razem w technologii blue-ray to "ŚLADY STÓP", który to film planujemy wyświetlić w sobotę 25 marca 2017 r. o godzinie 16.00. Bilety w promocyjnej cenie 10,00 zł od osoby już w przedsprzedaży (Sala nr 1 w podpiwniczeniu DOK w dni powszednie od 8.00 do 16.00 oraz w dniu emisji-pół godziny przed seansem).

W przypadku  zainteresowania przekraczającego możliwości techniczne sali WEDEL rozważymy emisję  seansu także w niedzielę, 26 marca 2017r. o tej samej godzinie.

Dokumentalny film prod. hiszpańskiej zaczyna się tak: "Poszukuję 10 dzielnych podróżników chętnych przejść 1000 kilometrów w 40 dni. Dotarcie do celu nie jest zapewnione. Obiecuję cierpienie i na przemian przejmujące zimno i nieznośny upał. Najprawdopodobniej nabawisz się kontuzji, obolałych mięśni i pęcherzy na stopach. Zniechęcenie i pokusa zrezygnowania zapewnione codziennie. Snu – niewiele, czasem na zimnej ziemi. Nieuniknione przypadki zabłądzenia, jednak... Nagrodą może być odnalezienie siebie."

Tak zaczyna się ta opowieść o drodze i poszukiwaniu na JAKUBOWYM SZLAKU.

Serdecznie zapraszamy w imieniu własnym i Dziekana Parafii pw. MBNP w Drawnie!!!!