ul.Szpitalna 2

(95) 768 2343

dokdrawno@o2.pl

Kino wedel

       

 CYFROWE KINO OBJAZDOWE

Dziekujemy za wspaniałą frekwencję 11 lutego  :)

 

Na kolejne seanse cyfrowego Kina Objazdowego -zapraszamy w sobotę 10 marca 2018r. 

 

W przedsprzedaży - w sali nr 1 DOK- dostępne będą bilety na filmy: CUDOWNY CHŁOPAK, TRZY BILBOARDY ZA..., KOBIETY MAFII . Natomiast na film TEDI I MAPA SKARBÓW bilety dostępne będą poprzez system rezerwacji TUTAJ. Oczywiście będą także do kupienia w dniu seansów

 

I. „Tedi i mapa skarbów” - godz. 14.00

Reż. Enrique Gato

Prod. Hiszpania 2017, 86 min

Tedi Jones udaje się do Los Angeles, by zapoznać się z nowymi odkryciami archeolożki Sary Lavroff. Odnalazła ona papirus wskazujący na istnienie naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wszystko zamieniał w złoto. Pełne radości ponowne spotkanie Tediego i Sary szybko zamienia się w niebezpieczną przygodę, kiedy Sara zostaje porwana przez pewnego bogacza, który za pomocą talizmanu chce osiągnąć wieczne, niekończące się bogactwo. Wspólnie z przyjaciółmi – papugą i psem – Tedi będzie musiał użyć wszystkich swych mocy, by uratować Sarę. Przyjdzie mu przemierzyć  cały świat, a po drodze pozna nie tylko nowych przyjaciół, ale także nowych wrogów.

 

II. „Cudowny chłopak” - godz. 15.45

Reż. Stephen Chbosky

Wyk. Julia Roberts,  Owen Wilson, Jacob Tremblay

Prod.USA/Hongkong, 113 min

 

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

 

III. „Trzy billboardy za Ebbing, Missoury”- godz. 17.45

Reż. Martin McDonagh

Wyk.: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell

Prod. USA/Wielka Brytania, 115 min

 

Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji. Od morderstwa córki Mildred Hayes (nagrodzona Oscarem Frances McDormand) upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i maluje na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji, szeryfa Williama Willoughby’ego (nominowany do Oscara Woody Harrelson). Gdy do akcji wkracza zastępca szeryfa, posterunkowy Dixon (Sam Rockwell) – niezrównoważony, porywczy maminsynek, któremu zarzuca się zamiłowanie do przemocy – starcie między Mildred Hayes a lokalnymi siłami porządkowymi przeradza się w otwartą wojnę.

 

IV. „Kobiety mafii” - godz. 20.00

Reż. Patryk Vega

Wyk.: Olga Bołądź, Agnieszka Dygat, Bogusław Linda, Piotr Stramowski

Prod.  Polska 2018, 135 min

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

 

 

Z A P R A S Z A M Y ! ! !

UWAGA! Proszę w marcu zarezerować sobie w swoich planach także drugi termin WEHIKUŁU FILMOWEGO W DRAWNIE -24 MARCA (sobota). Szczegóły wkrótce :)