ul.Szpitalna 2

(95) 768 2343

dokdrawno@o2.pl

Kino wedel

                                                                                     

NAJBLIŻSZE SEANSE CYFROWEGO KINA OBJAZDOWEGO

 

Objazdowe Kino Cyfrowe po raz ostatni przed wakacjami zaoferuje Państwu trzy nowe  seanse filmowe  21 maja 2017r. w godzinach popołudniowo-wieczornych w kinie WEDEL w Drawnie. Pierwszym - o godzinie 15.00 będzie na pewno animowany film dla dzieci pt. „DZIECIAK RZĄDZI”. (Boss Baby; Reż. Tom McGrath; Prod. USA 2017, 97 min)

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat.  Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

 

Drugim filmem, którego seans rozpocznie się o godzinie 17.00 będzie dramat pt. "CHATA"

(The Shack; Reż.  Stuart Hazeldine, Wyk. Mack Phillips, Octavia Spencer, Tim McGraw; Prod.  USA 2017, 132 min)

Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

 

A wieczorem - o godzinie 19.30 na pewno fani serii „Szybcy i wściekli” (The Fate of the Furious; Reż. F. Gary Gary; Wyk. Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez; Prod.  USA, 136 min) będą zadowoleni z prezentacji ósmej już części .

Fabuła filmu „SZYBCY I WŚCIEKLI 8”jest następująca: Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

W najbliższym czasie szczegóły będzie można doczytać na plakatach umieszczonych na standardowych tablicach ogłoszeń, na naszej stronie oraz stronie www.drawno.pl.  Ale już dziś prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na dobre kino w niedzielę, 21 maja 2017r.

 

UWAGA!!! Wszystkie bilety będzie sprzedawał wyświetlający bezpośrednio przed seansem (minimum pół godziny!). Serdecznie zapraszamy!